מרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה ת"א: 24-25 במאי 2022

הוועידה השנתית ה-18 למצוינות ניהולית
וועידת ישראל לניהול משרד ולשכות מנהלים, הינה פסגה מקצועית של כל העוסקות והעוסקים בתחום המרתק של ניהול משרד בישראל, שנועדה לשפר את הכישורים המקצועיים, להטעין באנרגיות ולקדם את ההתפתחות המקצועית במסלול מהיר.

המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום מנהלות הלשכה בישראל, שמחים להודיע על פתיחת ההרשמה לוועידה השנתית ומזמינים אתכם להירשם.

לנרשמות עד 30/04/2022 - לינה חינם במלון 5 כוכבים !!!

הוועידה תיערך בימים ג-ד: 24-25/05/2022
במרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה תל אביב.


בעידן של שינויים דרמטיים והנדסה מחדש של עולם העבודה, מנהלות המשרד והמזכירות הבכירות מעולם לא היו מאותגרות ועסוקות יותר כמו היום, ומצופה מהם לעשות כל מה שנדרש כדי להשאיר את "הרכבת בתנועה" !

וועידה חשובה זו, תגביר את כישורי התקשורת, הפרודוקטיביות ואת ההתפתחות המקצועית של המשתתפות/ים וכפועל יוצא את שביעות הרצון של הארגון !

אירוח של 5 כוכבים
הכרטיס לוועידה כולל כניסה לכל ההרצאות והסדנאות, לינה, ארוחת בוקר, ארוחת צהרים, הפסקות אספרסו בר, מפגשי נטוורקינג, במקביל עם פעילויות מהנות רבות אחרות המתוכננות לאורך היום.

אל תחכו - שריינו מקום עוד היום - הירשמו עכשיו

דמי רישום מוזלים למקדימים להירשם


הוועידה תספק אסטרטגיות וטיפים לשיפור הביצועים, תלמד מיומנויות מעשיות חדשות שיאפשרו לנהל את העבודה והקריירה במקצועיות, בסמכותיות ובהצלחה, תוך איזון בין עבודה לבית.

אין ספק כי המשתתפות בכנס יחזרו לעבודה רעננות, מלאות במוטיבציה ואנרגיות חיוביות וחמושות בכלים וטכניקות שמנהלות המשרד של היום צריכות כדי להשיג פרודוקטיביות אופטימלית.
הוועידה מהווה גם הזדמנות מצוינת להכיר עמיתות למקצוע מענפים ותחומים אחרים וליצור קשרים מתמשכים שיכולים להועיל לך ולארגון בהמשך הדרך.

*כל האמור באתר זה, מנוסח בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד, אך כל האמור באתר מיועד לנשים וגברים כאחד.
 לרישום מקוון - הקליקו כאן
להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן