מרכז הכנסים, קראון פלאזה ת"א: 7-8/12/2021

ממנהלת משרד לוונדר-וומן
גם וונדרית מנוסה יודעת שתמיד יש לה עוד מה ללמוד. בעיקר במציאות דינאמית כמו שלנו. מנהלת משרד בעולם העבודה החדש היא לא "רק מזכירה" – היא וונדר-וומן!
תפקיד מנהלת המשרד בעולם העבודה החדש מחייב ידע רחב ומיומנויות ניהוליות מתקדמות, יכולת תפעול מערכות משרד ממוחשבות, ניהול אדמיניסטרטיבי ברמה מקצועית, מצגות, קליטת עובדים כמו גם ניהול יעיל של זמן, קבלת החלטות ומתן פתרונות ויצירת סביבת עבודה נעימה ורגועה.

המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום מנהלות הלשכה בישראל (פמל"י) שמחים להודיע על פתיחת ההרשמה לסדנה דו יומית למנהלות משרד ומזכירות בכירות

הסדנה תתקיים בימים ג-ד: 7-8/12/2021
במרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה תל אביב.


הסדנה "ממנהלת משרד לוונדר-וומן" מציעה תוכנית מקצועית ועשירה בחווית למידה יוצאת דופן, בה נצייד את מנהלת המשרד והמזכירות, בכלים אופרטיביים ושיטות עבודה מתקדמות ליצירת סביבת עבודה יעילה, שיפור תהליכי עבודה והתמודדות עם ריבוי משימות.הסדנה מוגשת על ידי מיטב המומחים ואנשי מקצוע, שינחו, ידריכו ויתרגלו את המשתתפות בקידום נושאי הליבה של ניהול המשרד המודרני, לצד עדכונים והדרכות לפיתוח מיומנויות, יעול עבודת המשרד וניהול זמן אפקטיבי לעמידה במשימות.

עוד תעסוק הסדנה בכללי הכתיבה המודרנית, ניהול השירות בסביבת המשרד, התמודדות עם לחץ ושחיקה, שפת גוף- לדבר בלי לומר מילה, יחסי עבודה, ארגונומיה מותאמת לעבודה במשרד ובישיבה מול מחשב, טיפים וטריקים בתוכנות האופיס ותזונה נכונה לשיפור ביצועיים.

הסדנה נועדה לפתור בעיות יומיומיות שהמשרד נתקל בהן, למנוע בזבוז משאבים, לייעל ולשפר תהליכי עבודה קיימים ולהביא לתוצאות מיידיות וטובות יותר.


הירשמי עכשיו וקבלי ערך מוסף וידע ייחודי כיאה למנהלת משרד מקצועית.
דמי רישום מוזלים למקדימים להירשם!קהל יעד:
הסדנה מיועדת לעוזרות מנכ"ל, מנהלות משרד, מנהלות לשכה, מזכירות מנכ"ל, עוזרות מנכ"ל, מזכירות בכירות, מזכירות מנהלי אגפים וכל מי שעבודת המשרד היא חלק משגרת עבודתה.


 לרישום מקוון - הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן