09:00
התעמרות בעבודה – הגבול בין מדיניות ניהולית לניהול יתר

עפ"י מחקרים שהתפרסמו לאחרונה, אחד מכל שלושה עובדים חווה/יחווה התעמרות ממושכת במקום העבודה.
התעמרות בעבודה כוללת בתוכה מגוון רחב של התנהגויות בין אישיות בתוך מקום העבודה, אשר בסופו של יום פוגעות בארגון ובעובדים. אולם כיום נצא כי לא פעם ארגונים מבלבלים בין ניהול דורשני לניהול דורסני.

עו"ד אסתי נדל, משפטנית מומחית לדיני עבודה, תשרטט את הגבול בין מדיניות ניהולית לניהול יתר, ומתי התנהגות מסוימת הופכת להתעמרות לא חוקית.

מרצה: עו"ד אסתי נדל, מומחית לדיני עבודה, שותפה בכירה, משרד עורכי דין רובין שמואלביץ, הנחשב לאחד המשרדים המובילים בתחום משפט העבודה.

10:00
ארוחת בוקר ומפגשי נטוורקינג
10:30
ניהול השירות בעבודת המשרד באופן אופטימלי

בעידן כה דינאמי ומלאת האינטנסיביות בו אנו חיים, תהליך הענקת השירות מצריך מאיתנו לשלב בין הקשבה פעילה לבין התנהלות פרואקטיביות, בכדי להתמודד היטב עם סיטואציות מאתגרות ולמנוע מאירועים רגישים להפוך לקונפליקטים מיותרים.

מרצה: הלל קזר (M.A), מרצה/מנחה קבוצות/יועץ ארגוני, מחבר הספר: "סודות ויסודות תהליכי גיוס עובדים בארגונים"

11:15
סטוריטלינג – לדעת לספר את הסיפור ולהשפיע על אחרים

בני אדם חושבים בסיפורים. בהרצאה נגלה מה המשמעות של סטורטלינג, מדוע המשקיע האגדי וורן באפט אומר שהיכולת לדבר מול קהל ולתקשר הן המיומנויות החשובות ביותר.
גלעד ניומן, מומחה לסטוריטלינג, יחשוף בהרצאה ייחודית המותאמת למנהלות משרד ומזכירות בכירות, איך בונים סיפור שמעביר את המסר באופן ברור, תמציתי ומדויק. ויצייד את המשתתפות בטיפים להעברת מסרים והשפעה על אחרים.

מרצה: גלעד ניומן, מדריך בכיר, מומחה לסטוריטלינג, מכשיר עובדים להרצאות TEDx' מנכ"ל דייל קארנגי ישראל (חברת ההכשרות הגדולה כיום בעולם, פועלת ב-87 מדינות).

12:15
לנפץ את המיתוסים

לאורך היום, אנחנו נמצאים תחת מתקפת מידע במיליון ואחד ערוצים: מייל, ווטסאפ, שיחת מסדרון, תזכורת ביומן, שיחת טלפון, מסנג'ר, ישיבות עבודה.... הכל זז כל הזמן, קשה לעמוד בקצב, לסנכרן ולתעדף הכל.

בהרצאה נדבר על מולטיטאסקינג, דחיינות וגם על סדרי העדיפויות שלנו. ננפץ ביחד 5 מיתוסים בניהול זמן ופרודוקטיביות, ונבדוק מה נכון למי, מתי וגם איך לעשות את זה בהכי פרודוקטיבי שלנו.

נועה גורדון פרייזלר - Skills Boutique GTD Israel
חוקרת ומומחית למיומנויות והרגלים, מנחה ומדריכה יחידים וקבוצות בתהליכי אימוץ הרגלים, ייעול תהליכים עסקיים ואישיים, מלמדת ומיישמת שיטות להעלאת הפרודוקטיביות ושימוש בטכנולוגיה לשיפור אזורי המיקוד והזמן. מזה כשנתיים מייצגת בישראל בבלעדיות את האקדמיה של דיוויד אלן ושיטת Getting Things Done לשיפור פרודוקטיביות ומיקוד.

מרצה למתמטיקה בסמינר הקיבוצים, מפתחת קורסי מתמטיקה חדשניים מקוונים ופרונטליים הקשורים לעולם הרגשות שבהוראת המתמטיקה ולשילוב המתמטיקה בחיי היום יום.

13:00
העצמה בחוסן מנטלי, וכיצד הופכים לחץ לדבר חיובי

איך להתמודד עם חשיבה לא רציונלית ולהתגבר על רגשות שלילים. וכיצד הופכים לחץ לחוסן מנטלי ולהעצמה.

נשים הן המנהיגות במשפחה ובעבודה, לצד שגרת החיים התובענית של ימינו, הן מנהלות את אורח החיים המשפחתי היומיומי. לכן אחת התכונות החשובות ביותר שעליהם לחזק, לייעל ולאמן הוא חוסן מנטלי.

בסדנה זו נדון כיצד ניתן להעצים את החוסן המנטלי הנשי. איך ונתאמן איך ל"מסגר" בעיות ולהציע פתרונות בצורה שהבוס והקולגות יבינו ויקבלו.
בסדנה תראה איילת בן דוד, מומחית להעצמה איך הופכים את האתגרים להזדמנויות ואת היעדים והרעיונות לפתרונות מעשיים, אל מול יעדי הארגון.

מרצה: איילת בן דוד, מומחית להעצמה, מנכ"לית ומייסדת BUSINESS EMPOWERMENT, להעצמה וניהול אינטגרטיבי דרך מערכת אחת

13:45
ארוחת צהריים חוויתית במסעדת המלון
14:30
מי מחליט עלי? – כלים מנצחים לבריאות ואיכות חיים

הרצאה מרתקת, חדשנית ומעוררת מוטיבציה, המגלה איך להפוך את סביבת העבודה וחיי היום יום לבריאים, מאוזנים ואיכותיים יותר.

מההרצאה תצאו עם כלים פשוטים ופרקטיים לתזונה מאוזנת, אשר ישדרגו את חוויית העובד ויעניקו לו תחושת שייכות ומחוברות לארגון

מרצה: אילנית וודינסקי, נטורופתית N.D., יועצת לאורח חיים בריא, מרצה ומלווה ארגונים בתהליכי בריאות ותזונה. בוגרת היי-טק, בעלת תואר ראשון ושני במנהל עסקים. מקום ראשון בבמת בריאות, תזונה, משפחה וחברה- תחרות מרצה השנה 2022

15:00
סיום החלק הראשון של הוועידה, חלוקת תעודות ושי אישי
09:00
איך יוצרים תקשורת אפקטיבית עם בוס/ית ומקדמים את הפרודוקטיביות הארגונית.

מערכת יחסים טובה בין מזכירה לבוס/ית יוצרת את הסביבה המאפשרת לזרימה חופשית של תקשורת בארגון. כך המזכירה נמצאת במיקום טוב להעביר את מטרות הארגוניות לעובדים ובמקביל להעביר את הרגשות והשאיפות של העובדים לבוס.

על ידי שמירה על התקשורת כלפי מעלה ומטה בארגון, המזכירה ממקסמת את מערכת היחסים החיובית בין הבוס/ית ומאפשרת ניהול אפקטיבי והגברת הפרודוקטיביות.

מרצה: בני אבן, מנחה לצמיחה אישית בשיטת ה-TGM ומעביר סדנאות, אימונים והרצאות לאנשים פרטיים ולגופים עסקיים וציבוריים, מגשר מוסמך מטעם משרד המשפטים ויו"ר ועדת ביקורת בעמותת קולות בנגב. בעל MSM במדעי הניהול מאוניברסיטת פוליטכניק שבניו-יורק ותואר במדעי ההתנהגות, מנהל עסקים וכלכלה מאוניברסיטת בן-גוריון.

10:00
ארוחת בוקר ומפגשי נטוורקינג
10:30
שליטה בטכנולוגיות המשרד לפני שהם שולטת בך- טיפים לתפעול תוכנות המשרד

איך להתמודד, לנהל, לבצע ולהצליח בעבודת המשרד עם הטכנולוגיות החדשות לניהול משרד ומזכירות. ההרצאה תכלול חשיפה גדולה וארוכה של טיפים וטריקים שיהפכו את שגרת העבודה לנוחה ומוצלחת יותר.

מרצה: ערן רוטר, מומחה להדרכת מחשבים ותוכנות, חברת "ים וידע"

11:15
6 דרכים להגביר את הפרודוקטיביות - כך תילחמו בשודדי הזמן שלכם בעבודה

כיצד להפיק תועלת מרשימת משימות ולזהות באופן ספציפי מה צריך לעשות ומתי

מרצה: קרן סיה מנחם, מנהלת ענף הדרכה ופיתוח ארגוני בבנק אגוד - אחראית על תכנון ויישום מערך ההדרכות, ניהול הרווחה, הפיתוח הארגוני והתקשורת הפנים ארגונית בבנק. מרצה ומנחת סדנאות ניהול זמן מטעם "בו בזמן"

12:15
מהו קוד הלבוש הנכון למקום העבודה ואיך לעשות רושם טוב

לבוש מותאם המתחשב בקוד הלבוש המקובל, משדר הצלחה, מעורר הערכה ומוטיבציה. כשאנחנו נראים טוב, אנחנו מרגישים טוב, הבטחון העצמי והדימוי העצמי עולים. כתוצאה מכך אנחנו משפרים את הביצועים, את הקשר עם העובדים, המנהלים, וגורמים לקולגות וללקוחות להגביר את תחושת האמון בנו.

מה בסדנה:
• איך ליצור רושם חיובי
• הגברת המודעות לתדמית ולהשפעתה על לקוחות, עובדים וקולגות
• איך לשדר מקצועיות, סמכותיות ואמינות
• יצירת הלימה בין המסר ללבוש ועוד

מרצה: גלית שרון, יועצת ומומחית לתדמית עסקית, שפת גוף וסטיילינג.

13:00
איך להשתחרר מהרגלים ישנים ולהימנע מפגיעת סייבר

מתקפות סייבר עלולות לפגוע בארגונים ואף להביא להפסקת תהליכי ייצור, לנזק כלכלי ולפגיעה במוניטין של הארגון. למרות ההתקדמות הטכנולוגית, בעיות הקשורות באבטחת סייבר מהוות איום הולך וגדל בארגונים כאשר האיום המשמעותי ביותר נגרם בשל טעות אנוש.

עינת מירון- מומחית לסייבר ואבטחת מידע בהרצאה חשובה וייחודית להגברת המודעות של עובדי הלשכה והמזכירות לסיכוני סייבר וכיצד להתגבר עליהם.
ההרצאה תקנה כלים כיצד להגן על הארגון והנכסים האישיים שלך ושל עובדי /ות הלשכה, מפני פישינג , תוכנות זדוניות ואיומים אחרים ותדגים איך מודעות לאבטחת סייבר מנצחת את הרשלנות שמובילה לעתים קרובות לטעות אנוש, שדרכם תוקפים את הארגון.

מרצה: עינת מירון, יועצת מומחית להנהלה בכירה בתחום Cyber Resilience, מנטורית למנהלי אבטחת מידע לסיכוני סייבר, מרצה באוניברסיטת חיפה, מועדון הסייבר במרכז הבינתחומי ובאקדמית תל אביב יפו.

13:45
ארוחת צהריים חוויתית במסעדת המלון
14:30
כיצד להתמודד עם מצבים רגשיים קשים בעבודת המשרד

מנהלות משרד ומזכירות נתקלות פעמים רבות בכעסים ותסכולים של לקוחות, של עמיתים לעבודה וגם של המנהלים והמנהלות.
לעיתים זה קשור למהות העבודה ולעיתים באופן לא צודק - ממש לא.

בהרצאה נדבר על דרכים אפקטיביות להתמודד עם המצבים הרגשיים הקשים שמנהלות המשרד והמזכירות נתקלות בהן.
כיצד לגלות אמפתיה מצד אחד וכיצד לסמן גבולות ברורים מן הצד השני.

מרצה: עמית לוי- מנכ"ל ומייסד דולב- המרכז הישראלי לניהול כעס.

15:30
נעילת הוועידה, חלוקת תעודות ושי אישי למשתתפות